Градска болница „8 септември“ со објаснување за Хорор фотографиите


Читател вознемиренод глетката додека бил во болницата, испратил фотографии до порталот ЗаСе под нив напишал –

2014-03-04-23.41.58-640x480Да му е страв на човек да дојде до момент кокга треба дa оди во скопскиве болници. Вака изгледа дежурната служба на градската болница 8-ми септеври во Скопје.

Патот до ренгенот во соседната зграда е патешествие кое никој не би сакал да го доживее. Низ темни ходници, подруми до лифтот…кој не работи.

Од градската болница 8 септември се огласија со соопштение во кое ги објаснуваат фотографиите. Велат дека се фотографирани делови од болницата кои не се наменети за пациенти и тоа ноќе кога тие простории не се користат. Еве го нивното објаснување

gradska demant

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1