Грчката авиокомпанија Olympic air ни го смени името – Скопја е држава


Грчката авиокомпанија Olympic air ни го смени името. Доколу сакате да направите избор на држава од коа би сакале да летате во изборот на земји стои Скопја – според нив Дкопје не е град туку држава

Доколку сакате да им пишете тоа може да го направите на следниот – ЛИНК

Извор – Think.mk

 

grcija olimpik air

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1