Гулабица повторно удира – Видео


gulabicaЗа тебе се збори имаш многу пари, за долгови што имаш мува не те лази – ти си Џони Далавера.

Само седиш јадеш пиеш – дали си си видел лице додека се миеш

Ова е дел од новата песна на Гулабица 🙂 🙂 🙂

Лета црвена танга на сите страни, се пее и се игра – Oва не се опишува ова мора да се види 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1