Хардинај се степа со баба на говорница


За време на свеченоста 140 години од призренската лига косовскиот премиер Рамуш Хардинај не го бендиса говорот на една постара госпоѓа па влезе во физичка пресметка со неа, и не успеа без помош на телохранителите да излезе на крај со неа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1