Хари ги напушта Пинкови Ѕвездички: Нека ме заменат Чола или Нина Бадриќ


Хари Варешановиќ нема да учествува во другата сезона на Пинкови ѕвездички, бидејќи снимањето му одземало многу време, поради што морал да го премести и излегувањето на новиот албум за на есен.hari.jpg500

Веројатно нема да имам време во другата сезона да бидам дел од оваа прекрасна емисија. Всушност јас сум пејач, и не ми е работа да бидам член на жири. Гледачите сеуште имаат шанса да гледаат одлично шоу и до самиот крај ќе биде возбудливо. Тоа е доста голема обврска, одзема многу време, па не стигнувам веќе ни да се одморам

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1