Хорор: Фрлач на ножеви малку промаши – за малку ќе го убиеше својот асистент (ВИДЕО)


Фрлачите на ножеви за да бидат успешни во својата работа треба да имаат мирна рака и студена глава. На човекот на снимката во продолжение овие работи не му се силна страна.

Screenshot_43

Додека ја извдуваа точката фрлачот често промашуваше, ножевите му паѓаа, а во еден момент и го погоди помошникот. Додека помошникот во рака држеше карта која ножевите требаше да ја погодат, фрлачот малку промаши и го погоди помошникот во прстот – за среќа помина само со таа гребатинка.

Инцидентот на –

1.17 – му го погоди и исече прстот на асистентот
1.30 – За малку ќе го погодеше повторно
3.15 – 1-2см од смртта
4.45 – се обидува да ја исчисти крвта со чевелот

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1