ХОРОР: Овде педофилите се коцкаат на малолетни девојчиња


Истрагата треба да покаже дали се основани сомневањата дека стотина мажи во бразилскиот град Енкрузиљада купиле листови во вредност од околу 300 денари за игра, во која победникот добивал малолетна девица.

Имено, во тој град секоја недела се организира бинго лотарија, во која педофилите се коцкаат на малолетнички кои потоа сексуално ќе ги злоупотребуваат.pedofilija

Од организацијата посветена на жртвите на сексуално злоупотребување во регионот, тврдат дека болните игри се случуваат сред бел ден и дека со тоа се запознаени поголем дел од жителите, меѓу кои и полицијата.

Локалниот адвокат Микаел Фаријас, кој го истражувал случајот, објаснува дека сите знаат за оваа лотарија и дека мажите доаѓаат и од околните места во регионот на бразилската држава Баиха.pedofilija1

Мажите се коцкаат за девојчиња стари до 11 до 17 години, а извлекувањето е голем настан, кој натпреварувачите го очекуваат со нетрпение.

Бандата која ги печати тикетите заработила многу пари за злоставуваните девојчиња, кои мислат дека немаат избор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1