ХОРОР: Вака изгледа сообраќајка со 200 км на час (ВИДЕО)


Во сообраќајка во која автомобил вози 200 км на час, нема преживеани. Ова е еднакво, на потпишување смртна пресуда и тоа сам на себе, но и на другите учесници во сообраќајот или совозачи.soobrakjajka200-630x354

Овој експеримент е направен со цел да се увиди како изгледа сообраќајка предизвикана од автомобил кој се движи 200 км на час.

Погледнете:

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1