Хорор во Белград: Бебе пронајдено мртво на тераса, мајката со пресечени вени


Осуммесечно женско бебе е пронајдено мртво на тераса во стан во белградската населба Врачар, а нејзината мајка (37) е пронајдена во собата во тешка состојба.brza pomos belgrad srbija bolnica

Полицијата влегла во станот оти мајката на бебето не се јавувала на повиците на загрижените членови од семејството.

Прво ја нашле жената во тешка состојба, а потоа го пронашле и безживотното тело на бебето на терасата.

Лекарите ја згрижиле жената, а телото на бебето е однесено на обдукција за да се утврди причината за смртта.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1