Хорор во Белград: Влегол во пекара, легнал на бомба и се разнел


маж денеска околу 12.30 часот се разнесе со бомба во центарот на Белград. Тој влегол во пекара која се наоѓа на улицата „Илија Гарашанин“, јавува српски Курир.eksplozija-detonacija-ilije-garasanina-pekara-beograd-foto-jelena-rafailovic-1458561823-868571

Мажот влегол во пекарата, ги истерал надвори сите што се затекнале таму, потоа легнала на бомба и ја активирал.

Во моментов оваа улица е затворена за сообраќај:

Погледнете го видеото од самото место на настанот:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1