Хорор во Драчево: Ги нападнал мајката и братот, се заканува со убиство


Педесет и две годишната Д.С. од Драчево вчера попладне пријавила дека нејзиниот 24 годишен син Б.С. без повод и причина ги нападнал неа и другиот син.Soobrakajci-policija

Синот напаѓач со дрво и камења ги нападнал мајката и братот и сериозно им се заканил дека ќе посегне по нивните животи.

По целосно документирање на случајот против Б.С. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1