Хорор во Скопје: Италијанка силувана од екс љубовникот


Четириесет и девет годишната Италијанка Д.З. во живеалиште со Скопје вчера вечерта пријавила дека била силувана од поранешниот љубовник.

Според пријавата на Италијанката, вчера околу 8:30 часот кога тргнала да излезе од дома била пресретната од поранешниот љубовник Французинот Ц.М. (58) кој не и дозволил да замине и ја турнал назад во куќата. Потоа ја соблекол, ја присилил на орален секс, ја врзал но подоцна ја ослободил, по што заминал.

Италијанката случајот го пријавила во полиција каде истакнала дека не пружала отпор бидејќи била исплашен. Според нејзиното кажување таа и претходно била малтретирана.

Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за целосно расчитување на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1