И ова го има по светот – ВАКВИ ШТИКЛИ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ (Фото)


Некои високи потпетици со својата оригиналност граничат со лудилото, а некои ќе ве остават без текст.

Погледнете ја галеријата:

shtikli-11 shtikli-12 shtikli-14 shtikli-15 shtikli-17 shtikli-18 shtikli-19 shtikli-20 shtikli-21 shtikli-22-620x396 shtikli-3 shtikli-4 shtikli-5 shtikli-6 shtikli-7 shtikli-8 shtikli-9 shtikli-10

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1