И после крив им е некој? – Барби убиец – крв, ножеви и кукли (Фото)


Barbie-Goes-Evil-by-Mariel-Clayton-8Крв, ножеви и кукли барби – некои со одсечени глави, некои прободен. Дури има и морбидни сцени каде дете барби го боде Кен. Делови од кукли, глави, нозе во фрижидер!!! и после ќе се прашаме зошто во Америка има толку убиства??.

Овие фотографии се дело на фотографот  Mariel Clayton. Кој изјавил дека ја мрази Барби и тоа што таа го преставува и на што ги учи децата – совршена убивани, пластични операции скапа гардероба и слично – па затоа решил да ја престави Барби како убиец. Сите негови дела можете да ги погледнете на следниот ЛИНК доколку не ги отстранат наскоро судејќи по бурните реакции на јавноста.

Еве неколку најгрозни фотографии 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1