Исчезна 16-годишно девојче од Гевгелија


Во полициската станица во Гевгелија синоќа било пријавено дека исчезнало малолетно девојче.

Според податоците од полицијата се работи за 16-годишната В.П. која се оддалечила од својот дом во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.gevgelija

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1