Исчезна 17 годишно девојче од Скопје


На 27.01.2016 година во 20.30 часот во ПО-Сарај, А.И. (53) од с.Сарај, скопско, пријавил дека на 27.01.2016 година околу 06.00 часот во непознат правец се оддалечила неговата седумнаесетгодишна ќерка. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1