Исчезна 18-годишна скопјанка


Вчера во 20:30 часот во полициската станица во Чаир А.Џ. (45) од Скопје пријавил дека на 24.11.2014 година околу 15 часот неговата ќерка Ј.Џ. (18) излегла од дома и не се вратила.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на девoјката.

Soobrakajci-policija

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1