Исчезна 22-годишно момче од Куманово


Вчера попладнето околу 17 часот и 30 минути исчезнал дваесет и двегодишен кумановец.

Во полиција исчезнувањето го пријавила неговата мајка А.Т.М. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

policija 192 call centar

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1