Исчезна девојка во Центар


Missing-Person isceznata

Триесет и девет годишниот Б.Е. утринава во Полициската станица Центар пријавил дека неговата дваесет и три годишна сопруга М.Е.М. во четвртокот се оддалечила во непознат правец.

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1