Исчезна двегодишно дете во Прилеп


Вчера во 19,30 часот во ПС-Прилеп, С.А.(52) од Прилеп, пријавила дека истиот ден околу 15,00 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот двегодишен внук.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.policija prilep

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1