Исчезна малолетничка од Скопје


Четириесетгодишната Н.С. вчера во полициската станица Чаир дека истиот ден во непознат правец се оддалечила нејзината малолетна ќерка, С.С.(15).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1