Денеска Заев со нова бомба!


Денеска лидерот на СДСМ, Зоран Заев, ќе продолжи со објавување нови снимки од прислушкувани разговори како дел од проектот „Вистината за Македонија“.zaev sdsm

Прес конференцијата ќе ја води лидерот на СДСМ Зоран Заев, а ќе почне во 14 часот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1