Исчезната 23 – годишна девојка – семејството моли за помош


На 28.01.2015 година  во 14,00 часот во ПС Гази Баба, Ќ.С.(45)  од с.Катланово, скопско пријавил дека на 20.01.2015 година во 07,00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка С.С.(23).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

policija grb oznaka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1