ИСПОВЕД: Тргнав да работам на море, завршив како проститутка


Трогателна исповед на една Србинка која тргнала на море, а завршила во проституција.

– Отидов на море да работам како танчерка во еден сплав на црноморското приморје. По месец дена споственикот на сплавот ми понуди да играм на туристички брод кој плови ноќе. се согласив и отаму почна мојот пекол, раскажува М.Б од Нови Сад.prostitucija-630x416

Новосадската девојка не миследа дека на бродот ќе добива непристојни понуди.

– Со мене на бродот имаше уште пет девојки, едноставно што можев да направам за да побегнам од него е да рипнам и да пливам до брегот кој не се гледаше. Другите девојки кои беа со мене знаеја што ги чека, но јас немав никаква шанска како за избегам од тоа.

По таа вечер сопственикот ми купи нова гардероба, шминка, и ме префрли во ново сместување.

Никаде не ме пушатше да одам сама, но во тие 15 дена успеав некако да им се јавам на моите пријатели да ме спасат од тука. Ме извлекоа од тие нечесни луѓе бидејќи им се заканнивме дека се ќе објавиме во медумите, раскажува очајната девојка од Нови Сад која додава дека се уште се плаши за себе си.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1