Избега затвореник – полицијата на нозе


Во текот на вчерашниот ден, во 11 часот и 50 минути во Полицијата во Охрид, 55-годишната Ѓ.Ф. од Охрид, пријавила дека нејзиниот син, 33-годишниот Ѓ.В. на 20 месецов во 19 часот, заминал од дома и не се вратил ниту пријавил во затворот Струга, каде издржувал казна затвор.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на затвореникот.zatvor kjelija

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1