Излупете компир со голи раце за само 5 секунди (Видео)


oljustite-krompir-za-par-sekundi-golim-rukama-foto-youtube-1373645301-338525Еве како да излупите компир користејќи ги само рацете и тоа за помалку од 5 секунди –

ќе ви заштеди време, а и ќе ја олесни работата во кујната многу.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1