Изненадување за саканата: Огномет, цвеќе, свеќи и прстен – уште едно романтично запросување


Изненадување за саканата: Огномет, цвеќе, свеќи и прстен – уште едно романтично запросување во Македонија, овојпат во Крива Паланка.

Screenshot_130

Ненад ја запроси својата девојка Кристина – кажа ДА

Погледнето го видеото

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1