Израелскиот амбасадор направи стој на раце кај фонтаната на плоштад во Скопје (Фото)


Израелскиот амбасадор во Македонија, Дан Ориан на својот Фејсбук профил објави фотографија од себеси како прави стој на раце покрај фонтаната на плоштадот „Македонија“ во Скопје.

„На пат кон следната средба после средбата со новиот министер за надворешни работи. Застанав за момент, веднаш до фонтаните во центарот, ги спуштив сакото и актовката долу и… знаете…“, напиша Ориан на Фејсбук.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1