Ја сакам мртва, ладна, згрчена – одам да си пукам во глава – напишал на фејсбук убиецот на манекенката


Осомничениот за убиството на манекенката во Нови Сад на фејсбук го признал убиството. Напишал и морбиден статус во кој признава и најавва дека ќе оди да се убие. Испраќа порака и до полицијата која ја нарекува неспособна, како и порака до својата мајка. Ова е неговиот статус на фејсбук

,, Ја сакам! И така мртва, ладна, згрчена. Ќе ја сакам засекогаш повеќе и од себе и од се. И она ме сака и понатаму, ние сме нешто посебно. Верувајте ме изневеруваше со кој ќе стигне додека бев во затвор, ми призна, тоа ме погоди зошто она е мое се, мое сеееееееее ејјјјј !!!!! НЕ САКАВ ДА УМРЕ, НЕ БЕШЕ ТОА ЦЕЛТА НО ГОСПОД ПОВТОРНО ИМАШЕ УСР*Н ПЛАН ЗА МЕНЕ… е*ете ме сеа сите, мрзете ме сите имате и причина, јас повторно ќе ја сакам. А сите вие кои ми претите преку тастатура можете да ми го пуш*те

И уште нешто – не треба ангелите да ја чуваат како што вие велите – ЈАС ВЕЧЕРВА ЌЕ СИ ПУКАМ ВО ГЛАВА И КОНЕЌЧНО ОДАМ НА НЕБОТО ДА СИ ГО ЧУВАМ МОЕТО ЕДИНСТВЕНО. МОЕТО СЕ!! Се надевам дека горе е се идеално па нема негативни работи, нема сонување во празно. ДОАЃАМ ЉУБОВ МОЈА – ЧЕКАЈ МЕ, ќе те држам за рака ако се плашиш од нешто горе, знаеш дека покрај мене си најсилна. ЗАСЕКОГАШ АНГЕЛУ МОЈ ГРЕШЕН! СЕ ГЛЕДАМЕ. Душмани фатете ми се ( глупа полицијо  од првиот ден знаев дека ќе патувам кај мојот ангел. Само ве зафркавав неколку денови да сватите дека за мене сте ментални за да ме фатите вие сте вселенски отпад. Сочуство до семејството, не сакав јбг, сега ќе изеднашам. Пренесете сочуство во мое име и на мојата мајка – кажете и дека ја сакам.

Манекенка во Хрватска брутално убиена (Фото)

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1