Ја убила 2 год ќерка на дечкото со лута пиперка (Видео/Фото)


0102007.48

21 годишната Аманда Соренсен од Калифорнија на сила и дала на малата ќеркичка на нејзиното момче да јаде лута пиперка како казна.

Девојчето починало.

Полицијата дошла во станот по пријава дека детето се држи затворено и кога пристигнале го нашле малечкото девојче мртво.

Лекарите можеле само да констатираат смрт.

1137007.741117007.73

Обдукцијата се уште трае, но според лекарите големите количини на лута пиперка која жената и ја давала на девојчето е причина за смртта. Аманда признала дека детето се жалело на стомакот, но не повикала лекар.

Аманда е во притвор и ќе биде изведена пред истражен судија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1