Ја уловиле папараци – млада министерка без гаќи во кафуле (Фото)


Екатерина Згуладзе беше министерка за внатрешни работи на Грузија, а од пред месец дена со специјален указ на Претседателот на Украина Порошенко доби украинско државјанство и сега е заменик министер за внатрешни работи на Украина.

 

Дали имала премногу работа или станува збор за нешто друго, таа е уловена во едно кафуле без долна облека.

ministerka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1