Јакимовски: Жерновски прави циркуз – почна и ќе заврши со плачење (ВИДЕО)


Гостување на градоначлникот на Карпош, Стевчо Јакимовски во битолската телевизија Тера.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1