Како да отворите конзерва без отварач (Видео)


otvaranje-konzerva-260x156Веројатно некогаш сте се нашле во ситуација да немате отварач за конзерви при рака, а треба да отворите конзерва.

Најдовме решение за вас. Се што треба да направите е да го погледнете видеото.

Техниката е многу едноставна. Никогаш не знаете кога вакво нешто би можело да ви затреба, затоа вреди да го погледнете видеото и да научите нешто ново.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1