Како да проверите дали бензинската пумпа ве краде?


Повеќето од вас честопати се запрашуваат како е можно да ви потрошило повеќе гориво од очекуваното. Некои мислат дека возилото почнало да им троши повеќе, некои мислат дека треба да сменат нешто на возилото, а повеќето веќе знаат дека станува збор за триковите односно таканаречен криминал на бензиските пумпи.benzin33

Па погледнете го ова видео да видите што се случува на бензиските пумпи …

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1