Како изгледа снимањето на секс сцена во филм? (Видео)


Има актери што изјавиле дека воопшто не е пријатно додека лежиш на нечии гради и внимаваш да изгледаш совршено и да се сконцентрираш на улогата, некој во тоа време да ти го пудри задникот, или режисерот да ти кажува колку страствен треба да бидеш.

seks

Сепак, екипата на филмот „Stretch“ ја овозможи приликата да видиме како изгледа снимањето на овие сцени.

Во конкретниот случај ги гледаме Бруклин Декер и Патрик Вилсон.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1