Како изгледаше Хурем пред 12 години?! (ФОТО)


Една од најпознатите турски актерки Мерјем Узерли, позната како Хурем од „Сулејман веченствениот“ на Инстаграм објави фотографија направена пред 12 години.hurem

Актерката за оваа фотографија добила многу комплименти, воглавно дека од секогаш била убава како и сега и дека не се променила многу.hurem2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1