Како проси моторџија (Видео)


motordjijaПогледнете како изгледа кога 300 моторџии ќе го блокираат автопатот и тоа само поради еден вљубен моторџија 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1