Катарина Ивановска стана мајка


Манекенката Катарина Ивановска пред неполни два часа на свет го донесе синот Вања.

Породувањето поминало како што треба и двајцата се чувствуваат одлично.

Ова е прво дете за Ивановска и нејзиниот избраник Цобе со кого е заедно неколку години.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1