Кејт Мидлтон бремена со трето – принц Вилијам збеснал


Кејт Мидлтон е повторно трудна, пренесуваат британските медиуми, но принцот Вилијам не е најсреќен.

Извори блиски на кралското семејство тврдат дека Кејт планира да роди три деца додека не наполни 35 години.

sestra kejt

Ако Кејт е повторно трудна тоа ќе биде трето дете за три години.

– Принцот Вилијам не е среќен поради тоа што Кејт е трудна. Дури мисли дека е трудна од погрешни прични – пренесуваат медиумите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1