Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер ја покажа девојката


Ајрленд Болдвин ќерка на Алек Болдвин и Ким Бесинџер, се прошета на црвен тепих во Лос Анџелес во друштво со својата девојка.

Под рака ја држеше Ејнџел Хејз со што отфрли гласини дека раскинала со американската раперка.

Таа неодамна на Твитер напиша: Изгледа дека никогаш нема да ти бидам доволна.

Двете се во врска од мај.

Претходно, убавата Ајрленд имаше врски со мажи.

ajrlend-boldvin-devojka-i-540x320

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1