Ќерката на Бон Џови уапсена – се предозирала


Деветнаесет годишната ќерка на пејачот Џоб Бон Џови е уапсена во Њујорк поради наводно предозирање со наркотици.

Вчера полицијата во округот Киркланд ја уапсила Стефани Роуз Бон Џови, во нејзината соба на колеџот.

Како што тврдат преставниците на властите од тој округ, ја уапсиле откако добиле анонимна пријава дека девојката се предозирала.

Кога ја пронашле била во критична состојба, а во собата покрај хероинот, пронашле и малку марихуана и лекови за смирување

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1