Ќерката на Мајкл Џексон се обидела да се самоубие – си ги пресекла вените


Парис Џексон, ќерката на  Мајкл Џексон, е примена во болница откако Итната служба го примила повикот дека ги пресекла вените, наведуваат странските медиуми.

Paris JacksonЕдинствената ќерка на кралот на поп-музиката, по се изгледа се обидела да си го одземе животот, наведува сајтот TMZ. Парис е примена во болница во два часот наутро во среда .

Тинејџерката на својот Твитер профил напишала стих од песната на „Битлси“  – „Yesterday“.
„Вчера, сите мои проблеми делуваа толку далеку. Сега изгледаат како да се тука и не одат никаде.“
„Зошто солзите се толку солени?“

article-0-1A2A6B2E000005DC-107_634x321

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1