Ќерката на Весна Змијанац бремена од оженет полицаец


Веста за бременоста на ќерката на пејачката Весна Змијанац, Николија Јовановиќ, е главна тема деновиве во српските медиуми, особено откако започнаа шпекулациите дека татко на детето е младиот музичар Реља Поповиќ од групата „Елитни одреди“ со кој Николија е во врска неколку месеци.nikolija-stefan-braun-475

Меѓутоа српски „Ало“ пишува дека таа врска е само параван, и дека татко на бебето на Николија е всушност оженет маж.

– Николија сама ја пласираше веста за врската со Реља во јавноста, а всушност со месци се запавува со оженет полицаец – наведува извор за „Ало“.

Реља изјавил дека ќе ги изести медиумите кога ќе прави деца, а Весна Змијанац е пресреќна што ќе стане баба. Николија се уште не дала коментар за бременоста.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1