Ќерката на Витни била претепана која ја пронашле онесвестена во кадата


Според најновите податоци, 21-годишната ќерка на музичката дива Витни Хјустон, Боби Кристина Браун, која на 31 јануари беше пронајдена без свест во када во својот дом, имала неколку повреди на лицето. Таа се здобила со повредите непоредно пред да биде пронајдена .bobi-kristina-braun-vitni-hjustytjtyjyton-cerka-foto-tviter-1389351003-425145

Поради сомнителните повреди, под истрага е нејзиното момче Ник Гордон. Полицијата истражува зошто Ник ја повредил и дали се скарале пред таа да бид епронајдена во кадата.

Според најновите податоци, Боби Кристина , која откако  била довезена во болница во вештачка кома, имала неколку повреди на лицето. Таа ги здобила непосредно пред да пристигне брзата помош. Како што јавуваат американските медиуми Кристина и Ник имале бурна врска и постојано се карале. Боби Кристина имала најмногу повреди на усните.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1