КИДНАПИРАНА ПОЗНАТА БОСАНСКА ПЕЈАЧКА: Грабнувачите бараат откуп!


Вчера во послепладневните часови, кога се враќала од тренинг, непознати личности ја киднапирале познатата пејачка Маја Беровиќ. Се претпоставува дека пејачката била следена во последниот месец, па киднаперите биле упатени каде се движи и што прави.maja berovic pejacka

Како што се дознава, киднаперите контактирале со нејзиниот свршеник Ален и му барале откуп.

За потсетување Маја се појави на сцената пред девет години, а во последните три постигна голем успех. Таа е во среќна врска со бизнисменот Ален.

Vistina.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1