Комита не се станува, комита се раѓа: Бебето е мирно кога слуша „Ајде Вардаре“ ама кога ќе му ги спомнете..


Видеото кое  е поставено на YouTube според описот го снимиле нашинци во Америка. Таткото го заспива бебето со навивачките песни на Комити. Најинтересното следи кога ќе му ги спомне Шкендија или Пелистер…komita bebe

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1