Шок на црвениот тепих: Кевин Костнер се бакнуваше со ќерка му Лили


Додека се шетале на црвениот килим, славниот холивудски актер Кевин Костнер (59 ) и неговата ќерка Лили (28) на премиерата на драмата „Black and white“ во Рим, Оскаровецот и неговата миленичка се држеле за раце, а блицевите на фотоапаратите не престанувале да светкаат кога во еден момент таткото и ќерката се бакнале во уста.

Русокосата Лили која исто така е актерка, е едно од трите деца кои Костнер ги има со поранешната сопруга Синди Костнер, од вкупно седумте деца на познатиот Оскаровец.1414176716875_Image_galleryImage_ROME_ITALY_OCTOBER_24_Kev 1414176763902_Image_galleryImage_Actor_Kevin_Costner_left_

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1