Кратер среде пат проголта автомобил (Видео/Фото)


Поради обилните дождови во Сао Конрадо во Рио де Женерито кратер се отворил на среде пат, а оваа аматерска видео снимка покажува како автомобил кој паѓа во кратерот исчезнува за само неколку секунди. Возачот на автомобилот преживеал, но автомобилот не.

0392007.73

0395007.74

0396007.74

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1