Кристина Арнаудова ограбена на Клиника: Крадецу, врати ми ги спомените дури и ќе те наградам


Пејачката Кристина Арнаудова вчера била ограбена додека нејзината баба ја сместувала во една од собите на Клиничкиот центар. Непријатниот момент го сподели со фановите на социјалните мрежи.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1