Куче искаса млада девојка за лице


Куче скитник каснало скопјанка за лице вчера во 8 часот на улицата Методија Митевски.

Тогаш 19-годишната А.Х. била касната од куче скитник во пределот на лицето и десната рака.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1